jul 01

Familierondleidingen Huis Doorn


Zoek je een leuk uitje met de (klein)kinderen? Ga dan in de zomervakantie mee met de familie rondleiding door het landhuis van ex-keizer Wilhelm! Je komt alles te weten over zijn leven en over de dieren in het huis.

Ontdek van alles over de beroemde bewoner van Huis Doorn en de dieren in het huis! Wist je dat ex-keizer Wilhelm II een teckel had die Senta heette? Tijdens de zomervakantie laat Senta zich van haar beste kant zien. In juli en augustus zijn er dinsdag en donderdag om 11.00 uur speciale familierondleidingen.

Doeboek

De kinderen krijgen een doeboek, waarin Senta ze meeneemt door het huis van haar baasje. In het doeboek vind je raadsels, een speurtocht, kleurplaten en ansichtkaarten die de kinderen kunnen inkleuren. Het doeboek krijg je samen met een doosje kleurpotloden bij de balie in het Huis.

 


Kaart wordt geladen...







Bekijk hier alle uitjes en activiteiten>>